ام بی ای (MBA)چیست ؟
رشته تحصیلی MBA در حدود ده سال است که در دانشگاه های ایران تدریس می شود و اخیرا نیز با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است. mba مخفف عبارتMaster of Business Administrator (به معنی مدیریت حرفه ای کسب و کار) می باشد.

این رشته(MBA) یکی از پرطرفدارترین و پر سود ترین رشته های تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد می باشد و برای تحصیل دانشگاهی ، شما با هر مدرک لیسانسی می توانید در آزمون های مربوطه ثبت نام کنید. رشته mba به دلیل تفاوت های ماهیتی از ظاهر آسان و جذابی نسبت به سایر رشته های برخوردار است ولی در عمل برای موفقیت در کنکور و تحصیل در آن با مشکلات بسیار بزرگی در اخذ پذیرش مواجه خواهید بود .

 افراد بسیاری مشغول فعالیت های شغلی خود هستند و یا دانشجو می باشند و زمانی برای تحصیل دانشگاهی ندارند و یا امکان تحصیلی همزمان محقق نیست حال اینکه این رشته ی پر اهمیت می تواند تضمین کننده ی موفقیت هر کسب و کاری باشد ، به همین دلیل این دسته از مدیران ، صاحبان کسب و کار و یا دانشجویانی که برای آینده ی مالی خود ارزش خاصی قائل هستند می توانند در دوره های مجازی MBA (که نیازی به داشتن مدرک خاص یا کنکور صورت می گیرد و همچنین هزینه ی بسیار پایین و زمان اندک از مزایای دیگر آن هستند) شرکت نمایند و از فواید شگفت انگیز آن بهره مند شوند.

♨️ مهمترین دلیل فراگیری MBA چیست و چگونه می تواند برای افراد درآمد زا باشد ❓

⭕️ اجازه بدهید تا این موضوع را با ذکر مثالی باز کنیم:

شما حتما با نام آقای قلمچی دارنده بزرگترین مرکز آموزش کنکور آشنا هستید. قلمچی تا ده سال پیش یک دبیر ساده ریاضی و فیزیک بود که گاهی اوقات در ساعات فراغت از مدرسه به تدریس خصوصی می پرداخت اما امروز با در آمد سالانه حدود 4 میلیارد تومان یکی از مشهورترین و پر درامد ترین افراد ایران است که نحوه درآمدش هم کاملا آشکار است و اتفاقا مردم با میل و رقبت حاضر هستند به موسسه او پول بپردازند سوالی که مطرح می شود این است که چطور این اتفاق می افتد ؟چرا از میان این همه دبیر فقط یک نفر می تواند تا این حد موفق عمل کند؟

⭕️در واقع کار mba همین است ام بی ای به شما به عنوان یک فرد عادی در هر تخصص و دانشی امکان می دهد تا ذهن خود را متوجه خلاء ها , نیازها, شکاف ها و کمبودهای بازار کنید و بر اساس تکنیک ها و تاکتیک هایی که بازار و کسب و کار شما می طلبد بهترین راه برای توسعه کسب و کار خود را پیدا کنید و سهم خود را از بازار افزایش دهید.

⭕️ مثالهایی ایرانی و خارجی از این دست بسیار هستند هایدا بزرگترین Fast food زنجیره ای در ابتدا فقط یک ساندویچی ساده بود اما از همان ابتدا ایده ای بزرگ بود و یا ebay یک سایت معمولی بود ولی هم اکنون یکی از پر سود ترین سایت های اینترنتی دنیاست.  mba به شما می آموزد که در ایجاد یا توسعه یک کسب و کار چگونه اولین باشید و چگونه در کسب و کار خود و در بازار رقابتی بهترین باشید.

⭕️ اما اگر شما تمایل داشته باشید که بصورت مجازی ، در معتبرترین مدرسه ی کسب و کار که توسط بهترین اساتید این علم آموزش داده می شود بهره مند شوید که بدون نیاز به مدرک خاص علمی جهت پذیرش، امکان تحصیل شما را فراهم می کند از لینک زیر می تونین استفاده کنین  ، در این دوره ی مجازی با صرف کمترین زمان و همزمان با انجام شغل و کسب و کار یا تحصیل خود همچنین با کمترین هزینه و از هر جای دنیا که باشین ، می تونین این دوره ی جادویی را که در لینک زیر اطلاعات کامل و جامعی نسب به آن ارائه می دهد را بسادگی بگذرانید و طعم خوش موفقیت را به خودتان هدیه دهید

http://iran-mba.com/product/12 دوره آموزش مجازی MBA

پستهای تصادفی

چگونه MBA می تواند به ما کمک کند ؟ (قسمت اول)

کریستین اون (نوجوان کارآفرین )

ماجراهای آقای خاص و ماهی دانا. این قسمت: کارآفرینی

نظرات درباره ام بی ای (MBA)چیست ؟